• 0542 437 58 06
  • info@ivmedanismanlik.com

Biz Kimiz

  • İvme Danışmanlık yiyecek ve içecek işletmelerine çözüm ortaklığı veya revizyon sunan bir danışmanlık hizmetleri şirketidir.
  • Yatırımcılara işletmenin kuruluş fizibilitesinden, projelendirme çalışmalarına, alt yapı yatırımlarından, operasyon yönetimine kadar tüm aşamalarda profesyonel destek sağlamaktadır.
  • İvme Danışmanlık 30 yıldır otel zincirleri ve  yiyecek içecek işletmelerinde üst düzey yöneticilik yapmış kurucu ortak ve ekibiyle birlikte hizmet üretir. Kurucu ortak “Schiller International University of Hotel & Restaurant Management”  yüksek otelcilik okulundan mezun olmuş ve kariyerini yerli yabancı otel ve restaurant işletmelerinde geçirmiştir. Sayısız yerli ve yabancı restaurant ve restaurant zincirleri kurmuştur. TGİ Friday’s, Kitchenette, Kitchen Bar gibi restaurantların kurulumunda bulunmuştur. Ayrıca Cemile Sultan Korusu, Keskinoğlu Tavvuk Restaurant Projesi, Grand Hotel Mitsis RODOS, 444 Döner, Gürkan Chef, Düğün.com, Kahve Limanı gibi sayısız restaurant işletmelerinin kurulumu için fizibilte ve operasyon yönetimi konularında danışman ve yönetici olarak hizmet vermiştir. Ayrıca, Türkiye dışında, Çin, İran ve Amerika farklı ülker içinde onlarca proje hazırlanmıştır.
  • İvme Danışmanlık’tan alacağınız hizmet bir marka için franchise danışmanlığı almak ya da vermek, işletme kuruluş fizibilitesi, operasyon yönetim desteği gibi hizmetlerin biri ya da tümü olabileceği gibi kendi bünyemizde olan markalardan franchise almak da olabilir.
  • Danışmanlık hizmeti kapsamında, işletmelerinin denetlenmesi, performanslarının değerlendirilmesi, verimliliğin maksimum seviyeye çıkarılması için yapılması gerekenleri analiz edilerek ayrıca yatırımcı ile paylaşılmaktadır.